Beuty-Face.cz

Tel: +420 608 211 348

Tel: +420 608 211 348

E-mail: beuty-face.cz@gmail.com

Úvod Služby značky Ceník Kontakt Kosmetická ošetření dermalogica
lash filler
Pro power peel
Depilacec
Diamantová Mikrodermabraze
mezoterapie
Masáže
Radiofrekvenční lifting

ProSkin Dermalogica ošetření

Řekněte sbohem typizovaným ošetřením, ze kterých si nikdy nemůžete vybrat. Dermalogica profesionální ošetření zohledňuje na 100 % všechny momentální i dlouhodobé potřeby vaší pleti.
Díky zónové analýze pleti je Face Mapping pokaždé jedinečně připravený na míru. Myslí na vaši každodenní péči, momentální stav a potřeby všech jednotlivých zón.

Ošetření kombinuje vše, co potřebujete pro ozdravení a udržení vaší pleti co nejdéle mladistvé – profesionální dvojí čištění, exfoliaci, extrakci, masáž a masku.

ProSkin30

ProSkin 30 je personalizované ošetření zaměřené na nejvýznamnější problém pleti, provedené v přijatelném časovém rozmezí.

ProSkin60

ProSkin 60 je komplexní ošetření pleti, které je pokaždé jedinečné. Individuální, senzorické ošetření zahrnující profesionální aktivní produkty, specifické techniky a nejmodernější technologie.

ProSkin30 + ProSkin60

ProSkin 60 + Proskin 30 je personalizované ošetření, které řeší všechny potíže s pletí a umožní vytvořit prožitek umocňující odpočinek a relaxaci.
Toto ultimátní, plně personalizované ošetření je jedinečnou relaxační cestou k vaší nejzdravější pokožce.

Zpět

Pro Power Peel

Pro Power Peel je biologický aktivní dvojfázový peeling, který zjemňuje hrubost pleti, léčí akné, vyhlazuje jemné vrásky a napravuje pigmentaci v pleti.
Doporučeno 3-6 ošetření v rozmezí 1-4 týdny po konzultaci s pleťovým terapeutem.
Při zakoupení kůry dostanete balíček domácí péče zcela zdarma.
Po skončení celé kůry vám bude odměnou 30 ti minutové hydratační ošetření zdarma.

Pro Power Peel 30

Expresní 30-ti minutové ošetření vysoce aktivním chemickým peelem ProPower Peel, přizpůsobené potřebám vaší pleti. Toto intenzivní ošetření vyhlazuje pokožku a zaměřuje se individuálně na projevy akné, hyperpigmentace či předčastného stárnutí.

Pro Power Peel 60

Maximálně účinné a plně přizpůsobené: nikdy jste neměli ošetření chemickým peelem, jako je toto! Komplexní 60-ti minutové ošetření spojuje náš ProPower Peel s pokročilými technikami ošetření pleti, individuálně přizpůsobené na neustále se měnící potřeby vaší pokožky.

Zpět

Diamantová Mikrodermabraze

Diamantová dermabraze je profesionální kosmetická procedura, která pracuje na principu jemného mechanického peelingu (obrušování) kůže pomocí speciálních nástavců, které jsou pokryty diamantovou drtí různé velikosti. Dermabrazí se odstraní odumřelá vrstva kůže, která se tak čistí, oživí a zlepší se její prokrvení. Po ošetření je pleť svěží a hladká. Tato efektivní a nebolestivá procedura je vhodná pro všechny typy pletí, pro ženy i muže. Metoda diamantové dermabraze je v USA v současné době nejžádanější metodou neinvazivní kosmetické dermatologie.

Využytí diamantové dermabraze

Vysoce efektivní ošetření vrásek, zjemnění mimických vrásek
Vylepšení vzhledu jizviček po akné, neštovicích, pooperačních jizev a strií
Redukce pigmentových a stařeckých skvrn, barevné sjednocení pleti
Ošetření unavené pleti, regenerace a omlazení
Ošetření mastné pleti, zatažení pórů
Zjemnění a vyhlazení tzv. trudovité pleti

Doporučujeme 3-8 ošetření podle stavu, únavy a stáří pleti a to v intervalu 14dní až tří týdnů.

Zpět

Masáž Obličeje

Masáž obličeje je vysoce ceněná pro své relaxační účinky.
Příznivým efektem masáže obličeje je zpevnění pokožky, která má s přibývajícími roky tendenci povadat a vytvářet tak vrásky. Při masáži se zlepšuje její prokrvení a pružnost svalů, díky čemuž se pleť viditelně oživí a rozzáří. Pokud tedy přemýšlíte, jak oddálit proces stárnutí a eliminovat vrásky.

Liftingová masáž

Lifting obličeje je velmi příjemná masáž, která se provádí jemnými speciálními tahy a je vyhledávána z důvodu významných regeneračních účinků. Zaměřuje se na mimické svaly obličeje a působí velmi dobře na vrásky vzniklé únavou.

Často se po této masáži vzhled a kvalita pleti zlepší natolik, že dochází i ke změně celkového výrazu obličeje. Stane se tak proto, že se uvolní napětí v obličeji, urychluje se tkáňový metabolismus, který podporuje úbytek podkožního tuku a také se změní tonus kůže.

Relaxační masáž obličeje a dekoltu

Masáž obličeje je velmi příjemná relaxační procedura, která přispívá k prokrvení pokožky, uvolňuje její napětí. Má blahodárné a maximálně relaxační účinky, zejména na centrální nervovou soustavu.

Masáž očního okolí

Mikromasáž očního okolí je speciální druh kosmetické masáže. Zvyšuje pružnost a výživu pokožky na místě, kde se nejvíce projevuje únava, stres a škodlivé vnější vlivy.

Zpět

Laminace řas a hloubková výživa
“Lash Filler” od italské značky InLei

Vaše řasy budou krásně přirozeně natočené, silnější, hustší, opticky prodloužené a načerněné. Efekt vydrží 6-8 týdnů.
Řada Inlei Lash Filler je celá vyrobena v Itálii. Klinicky prověřené jsou proto nejen jednotlivé přípravky, ale i jejich vzájemné působení od odlíčení, přes natáčení, barvení, až po poslední krok výživy.

Výsledky po aplikaci Lash Filler na Vaše řasy

Zesílení průměru řasy až o 24% (během 3 aplikací).
Natočení řas až o 31% výraznější než u klasické trvalé (po 1 aplikaci).
Posílení obsahu skutečného keratinu v řase.
Zvýraznění, lesk a výživa přírodních řas.
Můžete si vybrat ze 2 druhů zatočení - Natural Curl a Perfect Curl.
Hypoalergenní, nepoužívá se žádné lepidlo jako u prodlužování řas.

Závěrečná výživa Lash Filler

Výživa Lash filler se váže přímo na bílkoviny v řasách a působí až 3 měsíce od natočení.
Oproti Lash botoxu, který ulpívá jen na povrchu řasy, se Lash Filler nevymývá.
Opravuje řasu doslova zevnitř.

Účinné látky v Lash Filleru

Panthenol
Hydrolyzovaný keratin
Biotinoyl Tripeptid-1

Kdy pro Vás toto ošetření není vhodné?

Máte přecitlivělost na kteroukoliv ze složek přípravku
Máte poranění nebo zánět v oblasti oka nebo očního okolí
Máte ekzém v očním okolí
Absolvovala jste v nedávné době operaci oka nebo očního okolí
Jste nemocná
Máte menstruaci (počítají se i 2 dny před a 2 dny po)
Jste těhotná

Zpět

Depilace voskem

Depilace voskem je starobylá a široce rozšířená metoda odstraňování chloupků. Existují dva zůsoby: epilace studeným nebo teplým voskem. U depilace studeným voskem se pásek vosku přitiskne na místo, z nehož mají být chloupky odstraněny, a rychlým trhnutím se odtrhne společně s chloupky, které na něj přilnuly. U depilace teplým voskem se nejdříve rozehřátý vosk nanese stěrkou na zvolené místo. Poté na něj přitiskneme bavlněný proužek a po ztuhnutí vosku opět jedním prudkým trhnutím odtrhneme proužek i s chloupky. Proužek přikládáme na kůži ve směru růstu chloupků a odtrháváme proti směru růstu chloupků. Při pravidelném používání dorůstají chloupky pomaleji a jsou trochu řidší a slabší.

Zpět

Mezoterapie
Mikrojehličkování

Mikrojehličkování neboli je elegantní a vysoce účinná metoda, která stimuluje v pokožce tvorbu vlastního kolagenu a spouští kaskádu omlazujících procesů v kůži. Je efektivní pro omlazení a zpevnění pleti, vyhlazení jemných vrásek, účinná při léčbě jizev, strií, akné, hyperpigmentace i rozácey .

Mikrojehličkování je vhodné pro všechny typy pleti a může být použito i na ošetření křehké pokožky okolí očí a krku. Koncept mikrojehličkování je založen na vlastnosti samoobnovovací schopnosti pokožky. Jehličky vytváří v pokožce mikrotraumata, která při procesu hojení spouštějí novou syntézu kolagenu. Nový kolagen redukuje hloubku vrásky, zvyšuje pružnost kůže, zlepšuje vzhled jizev a jiných defektů pleti. Výsledkem je jemnější, hladší, pevnější a mladší pokožka.

Kromě stimulace tvorby kolagenu mikrojehličkování také vytváří kanálky, kterými jsou účinné látky absorbovány mnohem rychleji a efektivněji. Proto každá takováto účinná látka ve spojení s mikrojehličkováním rychle prostupuje do oblasti, kam je určena. Léčebný účinek výživných látek, např. sér, je tak mnohonásobně vyšší. Studie prokazují, že použití mikrojehličkování může zvýšit účinnost takovéto topické terapie až o několik set procent.

Výhody

Vhodná pro všechny typy pokožky

Může být používána na obličeji, krku, dekoltu a jiné části těla

Nepoškozuje pokožku (není ablativní)

Nevyvolává citlivost pokožky na UV záření

Bez rizika změny barvy kůže
Vhodná i pro tenkou pleť

Vhodná i pro pleť po chemických peelinzích nebo laseru

Pro komfort pacientů mohou být použita topická anestetika

Krátká doba hojení

Proceduru je možné opakovat

Finančně výhodná metoda

Indikace

Je to alternativa k drobným faceliftovým procedurám. Je např. možné dosáhnout skvělého výsledku v oblasti nad očima, a to díky přirozenému zpevnění pokožky kolem obočí.

Posílení jemné kůže
Je to vhodná alternativa ablativního resurfasingu u pacientů s tenkou kůží. Téměř bezbolestná a finančně výhodná terapie oproti neablativní laserové terapii (frakční laser).

Vyhlazování jemných vrásek
Mikrojehličkování vyvolává přirozenou syntézu kolagenu, významně zvyšuje penetraci účinných látek a tudíž léčebný účinek topických výživových sér je mnohonásobně vyšší

Akné a jizvy
Mikrojehličkování zlepšuje texturu pokožky a zmenšuje velikost pórů. Snižuje viditelnost jizev po akné, zlepšuje vzhled jizev po planých neštovicích,zlepšuje vzhled starých jizev a jizev po operacích.

Hyperpigmentace
Redukuje pigmentové skvrny, pomáhá rozptýlit nahromaděné melanocyty v podkoží. Ohraničené okraje pigmentových skvrn mizí, pleť získává rovnoměrný barevný tón.

Péče po ošetření

Po mikrojehličkování vypadá pokožka jako po slunění. Tento efekt vymizí v průběhu 24 - 48 hodin. Po tuto dobu doporučujeme na pleť aplikovat pouze hydratačně – regenerační sérum. Make-up doporučujeme používat až po úplném zhojení pokožky (po 48 hod). Předčasné použití make-upu by mohlo zvýšit riziko vzniku hyperpigmentací, protože by se make-up mohl dostat do vytvořených mikrokanálků. Mohlo by také dojít ke vzniku zánětlivého procesu ošetřené pokožky. Běžný režim péče doporučujeme obnovit po úplném zhojení ošetřované pleti (za cca 5-7 dní).

Zpět

Radiofrekvenční Lifting

Speciální ošetření, které je vysoce účinné a bezpečné. Vhodné zejména pro ty, kteří se cítí moc mladý na odstranění nedostatků pleti pomocí skalpelu, ale staří na péči o pleť s obyčejnými kosmetickými přípravky. Ideální na zpevnění mírného až středně těžkého ochabnutí pokožky a kontur obličeje, redukci přebytečných tukových polštářků a odstranění celulitidy.

Co je radiofrekvence?

Radiofrekvence se v estetické medicíně využívá již mnoho let. Radiofrekvenční vlna proniká do pokožky, přibližně 15 - 20 mm do tkáně, kde dokáže zvýšit teplotu a zahřát buňky až na 48ºC. Zvýšená teplota stimuluje metabolismus buněk a podporuje tvorbu kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové. Cílené prohřátí kolagenu a elastinu má za následek jejich smrštění, což vede k okamžitému vypnutí pokožky a stimulaci tvorby nových kolagenových a elastinových vláken. Pro zvýšení účinku se během ošetření používají esenciální oleje, séra, gelové přípravky s vysokým obsahem účinných látek. Mezi jednotlivými ošetřeními je nutné dodržovat zvýšený pitný režim. Po ošetření se může vyskytnout lokální zarudnutí, při vysoké intenzitě i mírný otok. Trvalost výsledku závisí na struktuře tkání, ošetřované oblasti, věku klienta, metabolismu, ale i od životosprávy, pitného režimu a celkového životního stylu.

Výhody procedury

Vyhlazení vrásek a nedokonalosti pleti
Odstranění kruhů a váčků pod očima
Odstranění dvojité brady
Ošetření jizev
Uvolnění obličejového svalstva
Příjemné, relaxační ošetření

Kontraindikace radiofrekvence

Srdečná onemocnění, kardiostimulátor, poruchy srážlivosti krve, poruchy cévního systému. Těhotenství a kojení. Rakovina. Kovové protézy, implantáty, nitroděložní kolečka a piercing v ošetřované oblasti. Akutní infekční procesy, záněty, poranění, alergie.

Zpět