+420 608 725 670
+420 211 138 151
Radiofrekvenční Lifting
Speciální ošetření, které je vysoce účinné a bezpečné. Vhodné zejména pro ty, kteří se cítí moc mladý na odstranění nedostatků pleti pomocí skalpelu, ale staří na péči o pleť s obyčejnými kosmetickými přípravky. Ideální na zpevnění mírného až středně těžkého ochabnutí pokožky a kontur obličeje, redukci přebytečných tukových polštářků a odstranění celulitidy.
Co je radiofrekvence
Radiofrekvence se v estetické medicíně využívá již mnoho let. Radiofrekvenční vlna proniká do pokožky, přibližně 15 - 20 mm do tkáně, kde dokáže zvýšit teplotu a zahřát buňky až na 48ºC. Zvýšená teplota stimuluje metabolismus buněk a podporuje tvorbu kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové. Cílené prohřátí kolagenu a elastinu má za následek jejich smrštění, což vede k okamžitému vypnutí pokožky a stimulaci tvorby nových kolagenových a elastinových vláken. Pro zvýšení účinku se během ošetření používají esenciální oleje, séra, gelové přípravky s vysokým obsahem účinných látek. Mezi jednotlivými ošetřeními je nutné dodržovat zvýšený pitný režim. Po ošetření se může vyskytnout lokální zarudnutí, při vysoké intenzitě i mírný otok. Trvalost výsledku závisí na struktuře tkání, ošetřované oblasti, věku klienta, metabolismu, ale i od životosprávy, pitného režimu a celkového životního stylu.
Výhody procedury
• vyhlazení vrásek a nedokonalosti pleti
• odstranění kruhů a váčků pod očima
• odstranění dvojité brady
• ošetření jizev
• uvolnění obličejového svalstva
• příjemné, relaxační ošetření
Kontraindikace radiofrekvence
Srdečná onemocnění, kardiostimulátor, poruchy srážlivosti krve, poruchy cévního systému. Těhotenství a kojení. Rakovina. Kovové protézy, implantáty, nitroděložní kolečka a piercing v ošetřované oblasti. Akutní infekční procesy, záněty, poranění, alergie.
Created by Ivan Kasprik